info@tyrfilturkiye.com +90(362) 266 80 91 | | English

HAKKIMIZDA


FKK grup sahis sirketi olarak samsunda konumlanmaktadir. Firma ileriyi goren iki mutesebbis Tayyip Altuncu ve Ahmet Avni Altuncu kardesler tarafindan 1957 yilinda kurulmustur. FKK Grup kuruldugu gunden bugune otomotiv, maden, denizcilik, endustriyel urunler ve insaat sektorleri icin uretim yapan dunyanin en onemli yedek parca ureticileri arasindadir. Bugun itibari ile Altuncu ailesinin ikinci ve ucuncu kusak uyeleri firmanin yoneticileri durumundadir. FKK Grup ikisi samsun'da biri corumda ve biride istanbul'da olmak uzere dort uretim tesisine sahiptir. Firma ayrica Ankara, Istanbul ve Izmir'de yer alan pazarlama ofisleri ile musterilerine hizli ve sonuc odakli cozumler uretmektedir.

FKK grup otomotiv sektoru icin suspansiyon takozlari, maden sektoru icin kaucuk degirmen astarlari, denizcilik sektoru icin liman usturmacalari, tekstil ve sanayi sektoru icin vulkollan seydel silindirler ve forklift tekerleri, insaat sektoru icinde kopru mesnetleri ureterek musterilene dunya standartlarinda urunler tedarik etmektedir.

Firmamizin uretim ve kalite felsefesi '' Mukemmel kalite, En iyi fiyat ve Hizli teslimat '' bizi 55 ulkeye ihracat yapan bir sanayi kompleksi haline getirmistir. Uzun vadeli pazarlama stratejimiz ihracat yaptigimiz ulke sayisini 7 kitada 196 ulkeye cikartarak ulkemizi dunya pazarlarinda en iyi sekilde temsil etmektir. Firma olarak amacaimiz dunya capinda en guvenilir ve onculuk eden yedek parca ureticisi olmaktir.

NEDEN TYRFIL KULLANMALIYIM?


Rahat Olmayan Sürüş Ortamı, Para Kaybı, Patlama, Tamir, Basınç Kontrolü Yok..

TryFil sabit basınçla havalı lastiklere enjekte edilen iki bileşkeli sıvı üretandır. 20°C ‘ın altında olmayan bir sıcaklıkta gerekli zaman müddetinde Vulkanizasyonundan sonra, TryFil, havalı lastiğin esnekliğini sağlayan yumuşak, esnek elastomer haline gelir. Tyrİl ile doldurulmuş lastik teker, boyutuna göre doğru yüklenme oranına maruz olduğu ve müsaade edilebilen heryerde yüksek hızda sürekli olarak çalışabilir. Kısacası; tekerin döndüğü ve karın aktığı müddetçe, TryFil ‘ekonomi’ demektir. TryFil, önemsiz bakım maliyeti ve duruş, daha iyi yakıt kilometresi, maksimum lastik ömrü ve TryFil ile doldurulmuş lastiğin optimum çekme ve kayma direncinden dolayı, daha iyi lastik randımanı demektir.

TYRFIL’A NEDEN İHTİYACIM VAR ?


Üretimi artırarak toplam işletme maliyetini düşürmek,duruşu azaltmak, program kesintilerini kaldırark, ekipman emniyetini artırmak ve yardımcı ekipmana ihtiyaç bırakmamak için.

  • Her sektörde kullanılabilir
  • Yüksek basınçlara dayanıklıdır
  • Lastik patlamalarını ortadan kaldırır
  • Her türlü lastiğe uyum sağlar
  • Kolay uygulanabilir özelliktedir